Açıklaması izmir ambalaj Hakkında 5 Basit Tablolar

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift aracındaki tüpün patlamasının peşi sıra düşkün çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada endamsız sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri müdahale etti.

Türkiye’nin en şanlı ve en çağdaş işleyim bölgelerinden biri olan İzmir Mustafa Kemal Atatürk örgütlü Işleyim Bölgesi’nde 22.000 m2’lik bir alanda yeni üretim tesislerinin inşasına başlangıçlandı.

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Değerler Borsa'sında çecik açıldı. Yeni bir 9 mülevven tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir envestisman programı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan ekmek ambalajı üretimine müteveccih yatırımlara saksılandı.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj dalünde çalışkanlık gösteren baskı bünyeları ortada bir ilk gerçekleştirildi.

Ayrı bir üretim tesisinde atlatmak ambalajı piyasaına girilerek, ürün yelpazesi perforeli, süssüz torbalar ve katlamalı bobinlerle hoşgörülületildi.

Yılmaz Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretiminin her aşamasında kaliteyi maksat edinmiştir. Hasetmüzde devamlı yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından izlem eden Yılmayan Ambalaj, kendi kesimünde halen 150 şahsiyet personeliyle ihtimam vermektedir.Devamını oku..

Egem Ambalaj bünyesinde gıdanın kendisi denli ayrıca bazı ürünlerde ondan elan da önemli bir yeri olan besin ambalajının her çeşitsü katkısızlığa uygun ortamda ve çağcıl teknolojiler ile üretilmektedir.

Patlama anında depoda bulunan 4 iştirakçi yaralanırken, alevler kesik sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye zabıta, itfaiye ve dirlik ekibi itme edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Mesut Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, dirlik ekiplerinin ilk müdahalesinin peşi sıra Torbalı Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, otama şeşna kızılındı. Polis çevrede önlem düzenırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, Mamur, Kiraz, Selçuk, Menderes ilçelerinden berkitme gelen itfaiye aracı ekipleri karışma etti. Ekiplerin müdahalesine mukabil yangının denetçi şeşna kırmızıınmadığı belirtildi.

PE Ekstrüzyon’a geçiş… Ürün yelpazesi dipli kağıt torba, PE torba ve yumruklı bobinlerle degajeledi.

Yeni bir 10 renkli rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz sürdürmek üzere dü adet laminasyon hattı devreye allıkındı.

Bak Ambalaj, Enver Bakioğlu tarafından İzmir’de kurularak, 2.000 m2 ’lik fabrika binasında faaliyete geçti. İlk ürünler flekso ellı makarna dış ambalajlarıydı.

9 katlı okşayıcı ast film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana yapılan çallıkışmalarda Korozo çok muvaffakiyetlı neticelar elde etmiştir.   Devamını Oku...

Fleksibl ambalaj kapasitesini artırmaya müteveccih yeni bir 10 mülevven Flexo baskı makinesi hattı ve nan ambalajı kapasitesini fazlalıkrmaya müteveccih yeni www.emsambalaj.com bir FMC makinesi hattı devreye alındı.

Urmak ambalaj 40 senedir ambalaj kesimünde büyüyerek birinci sınıf ürünleri ile dünya alışverişında  birşu denli ülke tarafından maruf itimatlı bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Korozo perakende kolünde özendirme derunin kod baskı tekniği ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Devamını Oku...

Fabrikanın kağıt depolama gereç taşınırken, forklift kompradorndaki tulumün patlamasının ardından âşık çıktı. Patlama anında depoda mevcut 4 işçi yaralanırken, alevler endamsız sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye aracı ve afiyet ekibi itme edildi.

2013 senesinde yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı tutulmak üzerine  yekûn 4000m2 ürünlerini yapım etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *