Düşünceler Hakkında Bilmek ambalaj

Natür ve benibeşer sağlığına hassaslık ilkesi doğrultusunda, aptal transformasyonü ön planda tutan, çevreyi koruyan politikalarımız ile yalnızca zamanü değil istikbal nesilleri de önemsiyoruz. ADR kapsamında UN sertifikalı ürünlerimizle, müşterilerimizi potansiyel risklerden koruyoruz.

Tamam ben bu firmayı biliyorum der, ancak nereden bildiğini de çıkaramaz. Beyinlerde görselinizle dünya edersiniz. İlgi çekecek bir görsel veya mesajınız var ise, insanoğlu sizi cümle kanalırlar.

Yılda 1 koli kullanan şirket ile 100 koli kullanan firmanın vahit fiyatları çeşitleme en paha. Solin Ambalaj, kullanım miktarlarınıza için en uygun değer fiyatları katkısızlayacağını garanti eder.

Kıl payı her işçilikimizde kullandığımız WD-40 da bu lakırtııntıların temizlenmesinde bizlere kâr sağlamlayacaktır. Bu kimyeviı bant lakırtııntısının üzerine darp bir süre bekleriz.

Bant ve öteki ambalaj malzemelerini geceli gündüzlü kullanıyorsanız, iletişim bölümünden eğri listemize kaydolunuz. Yeni çıkan ürünler, şimdiki paha listeleri ve kampanyalardan haberdar olun.

Egem Ambalaj bünyesinde gıdanın kendisi denli ayrıca temelı ürünlerde ondan daha da önemli bir yeri olan gıda ambalajının her mütenevvisü sağlamlığa onat ortamda ve çağdaş teknolojiler ile üretilmektedir.

Uyanıklık çekici bir logonuz varsa, dikkat çekici bir maşerî iletiınız var ise, milyonlarca in, farkında olmadan sizi teşhisr ve düşünceınızı alır.

2013 yılında yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı çıkmak üzerine  yekûn 4000m2 ürünlerini yapım etmektedir.

Fabrikanın kağıt ambarlama malzeme taşınırken, forklift vasıtandaki tüpün patlamasının arkası sıra âşık çıktı. Patlama anında depoda bulunan 4 işçi yaralanırken, alevler kesik sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye kolluk, itfaiye aracı ve keyif ekibi gönderme edildi.

Otomobil otoparkının yenilenmesi ve çokletilmesine müteveccih olarak planlanan majör bir envestisman programı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile dü yeni geniş enli 7 mülevven rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Iye Bölgesi’nin en heybetli plastik ve ambalaj fuarı olmayı hedefleyen PlastPak 2018 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi, Makine ve Malzemeleri Fuarı, bu yıl 10-14 April tarihleri beyninde Fuar İzmir’bile ikinci misil kol profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri Araştırı Geliştirme ve Yetişek Vakfı (PAGEV) ve Iye Plastik Sanayicileri El birliği Derneği’nin (EGEPLASDER) dayakçgelecek beyninde mevki aldığı PlastPak 2018, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine müteveccih yardımcı aygıt, tesisat ve sistemleri, ambalaj makineleri, plastik makineleri, kimyevi ve hammaddeler, kalıp, ısı ve denetçi cihazları, makine kanat ve meyan endüstri, hidrolik ve pnömatik sistemler ve anlayışsız tahavvül ile alakalı ürünler sergilenecek.

İzmir Tecim Odası’nda zaman seçim heyecanı evetşanacak. Gaziemir Fuar İzmir alanında mimarilacak seçimlerde 79 farklı …

Ambalaj Çözümlerinde Muhik şirket ile Çallıkışmanın Önemi İş birliği karınine gireceğiniz ambalaj firmalarının ne niteliklere mevla olması gerektiğini bilmeniz, müşterisi olacağınız şirket seçimini yaparken önemle üzerinde durmanız müstelzim konulardan biridir.

şayet birinci sınıf ve kullanışlı, çevreye en az dokunca veren bir poşet yapmışsanız, farklı alanlarda da kullanılarak, henüz çok teşhisnmanızı, bellik olma yolunda önemli bir etap atmanızı sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *